Fjalë Kyçe

Të shtëna me armë në Prishtinë

Të shtëna me armë në Prishtinë

Të shtëna armësh janë dëgjuar në kryeqytet pak minuta më parë.

Ngjarja ka ndodhur prapa Teatrit Kombëtar në rrugën “Vasil Andoni”.

Ende nuk dihen motivet e gjuajtjes dhe nëse ka të lënduar nga ngjarja.