Fjalë Kyçe

Tea bën rrjetin lëmsh, rikthehet me Beartin?

Tea bën rrjetin lëmsh, rikthehet me Beartin?

Tea Trifoni e Beart Rexhepi vitin e kalur kanë qenë temë në mediat rozë.

Dyshja bën ‘boom’ me lidhjen e tyre si dhe me ndarjen, gjë e cila dëshpëroj shumë fansat e tyre.

Tea ka publikuar së fundmi një video me kujtimet e saj për vitin 2021 dhe habiti ndjekësit se mes videove të shumta ka vendosur edhe videon e famshme në mes të borës ku konfirmuan edhe lidhjen e shumë përfolur.

Ishin fansat ata të cilët i bën pyetje duke e pyetur mos është rikthyer me ish-in e saj./Indeksonline