Fjalë Kyçe

Tmerr në mes të Tiranës/ ‘Plas’ kallashnikovi, një i vdekur dhe tre të plagosur

Tmerr në mes të Tiranës/ ‘Plas’ kallashnikovi, një i vdekur dhe  tre të plagosur

Përplasja me armë e ndodhur sot pasdite në “Don Bosko” raportohet ka pasur të përfshirë 7 persona.

Sipas të dhënave paraprake, mendohet se nga goditja me armë kanë mbetur 3 persona të plagosur dhe 1 viktimë.

Autorët kanë goditur me kallashnikov dhe janë larguar me shpejtësi me një makinë “Benz” drejt Laprakës./Dosja.al