Fjalë Kyçe

Zbulohet mjeti që po shpëton lidhjen martesore mes çifteve

Zbulohet mjeti që po shpëton lidhjen martesore mes çifteve

Kompania Silentnight ka lëshuar një jastëk anti-gërhitje, e cila ka marrë një lumë aprovimesh në internet.

Produkti i mirëpritur, i cili kushton 12 funte, është projektuar për të vendosur kokën në një kënd të veçantë në mënyrë që të inkurajojë frymëmarrjen dhe zvogëlimin e tingullit të gërhitës.

Për shkak të kërkesës së lartë, produkti është shitur aktualisht në faqen e internetit të Asda – dhe nuk është befasi pasi kritikët janë dakort se jo vetëm ul gërhitjen, por gjithashtu po ruan lidhjen martesore mes çifteve në të gjithë vendin.

Madje një nga përdoruesit e quajti “shpëtimtari i martesës”. Ndërsa një grua: “burreci ka ndalur gërhitjen, kështu që e ka notën maksimale nga unë”.

Ndërkohë, njëri shkroi: ‘Më në fund një produkt që ndalon gërhitjen e burrit tim. Cilësi e shkëlqyer me një çmim të shkëlqyer. Në fakt produkti e bën efektin që premton. /Gazeta Alo