Fjalë Kyçe

Aksident i tmerrshëm në Gjakovë, dalin pamjet

Aksident i tmerrshëm në Gjakovë, dalin pamjet

Në Gjakovë, në një prej rrugëve të qendrës së këtij qyteti, sapo ka ndodhur një aksident i tmerrshëm komunikacioni mes një motoristi dhe një automjeti tjetër.

Motori duket se ka qenë në shpejtësi të madhe kur përplaset me automjetin e bardhë.

Dëmtimet materiale në veturën e bardhë dhe motor janë të vërejtshme por nuk dihet për dëmet fizike që mund të ketë pësuar motoristi.

https://www.youtube.com/watch?v=ZakkCLc3W60