Fjalë Kyçe

Vdes gruaja shtatzënë në shtëpi

Vdes gruaja shtatzënë në shtëpi

Një grua 42 vjeçare u gjet e vdekur në shtëpinë e saj në Cortemaggiore, pranë Piacenzës, Itali.

Mësohet se gruaja ishte shtatzanë në muajin e pestë.

Ajo u gjet e shtrirë pa jetë nga burri i saj i cili kërkoi menjëherë ndihmë.

Prokurori publik i Piacenzës urdhëroi ti bëhej autopsia.

Nga hetimet e para nuk janë gjetur shenja të dhunës në trup dhe as gjurmë të hyrjes në derën e përparme të shtëpisë.