Fjalë Kyçe

Ja çfarë thotë Griezmann për Leo Messi

Ja çfarë thotë Griezmann për Leo Messi

Ylli më i ri i Barcelonës ka folur disa fjalë për argjentinasin Leo Messi.

Griezmann e ka krahasuar Messin me legjenden e basketbollot LeBron James.

“Gjëja që më bën mua më së shumti të lumtur është që do të luaj me një bashkëlojtar siç është ai. Messi do të jetë një legjendë për djalin dhe nipin tim. Ai është sikur LeBron James për basketball.” /Gazeta Alo