Fjalë Kyçe

Ja kur do të luhet ndeshja e barazhit ndermjet Vëllaznimit dhe Trepçës ’89

Ja kur do të luhet ndeshja e barazhit ndermjet Vëllaznimit dhe Trepçës ’89

Tashmë zyrtare ndeshja e barazhit ndërmjet Vëllaznimit dhe Trepçes 89 zhvillohet me 1 qershor në ora 16:00, shkruan GazetaAlo

Padyshim se kjo do të jetë një suoer përballje kur kemi parasysh rëndëain dhe peshën që ka kjo ndeshje.

Ndeshja e Barazhit luhet me datën 1 qershor.

Vëllaznimi – Trepça 89
Ora:16:00
Stadioni: Fadil Vokrri – Prishtinë