Fjalë Kyçe

Mbyllen tre takimet e ligës së evropës

Mbyllen tre takimet e ligës së evropës

Kanë përfunduar tre takimet e kthimit të ligës së evropës, shkruan GazetaAlo.

Chelsea, Napoli dhe Valencia janë skuadrat të cilat janë kualifikuar për në rrethin tjetër të kësaj gare.

Rezultatet e takimeve të zhvilluar sonte janë. /Gazeta Alo