Fjalë Kyçe

Milot Rashica shënon në humbjen e Werderit ndaj Bayernit

Milot Rashica shënon në humbjen e Werderit ndaj Bayernit

Ka përfunduar përballja gjysmë finale e kupës së Gjermanisë ndërmjet Werder Bremen dhe Bayern Munich, shkruan Gazeta Alo

Ylli i Kombëtares së Kosovës Milot Rashica ka shënuar gol në humbjen me rezultatin 2:3 ndaj Bayernit.

Ylli kosovar ka shënuar për rezultatin 2:2 në minutën e 75.

Rezultati final, Werder Bremen – Bayern Munich 2:3. /GazetaAlo.