Fjalë Kyçe

Pesë zëvendësuesit e mundshëm nëse largohet Pogba

Pesë zëvendësuesit e mundshëm nëse largohet Pogba

Teksa Manchester United nuk është gati ta lejojë të largohet, Paul Pogba e ka bërë të qartë se ka nevojë për një sfidë të re.

Kjo do to thotë se klubi duhet të blejë një zëvendësues, madje trajneri Ole Gunnar Solskjaer e ka bërë të qartë se kërkon të afrojë dy mesfushorë qendrorë.

Drejtuesit e Djajve kanë kontaktuar pesë mesfushorë deri tani dhe më poshtë mund të njiheni nga afër me kandidatët që do të mundohen të zënë boshllëkun që do të lërë Pogba nëse largohet.

Giovani Lo Celso – Real Betis Youri Tielemans – Monaco Rodri – Atletico Madrid Sean Longstaff – Newcastle Tanguy NDombele – Lyon.