Fjalë Kyçe

Shënohen dy gola në Emirates

Shënohen dy gola në Emirates

Arsenali ka shënuar dy gola në takimin ndaj Rennes, shkruan GazetaAlo.

Aybemauang dhe Maitland Niles kanë shënuar për rezultatin 2:0.

Ndeshja e parë ka përfunduar me fitoren e skuadres franceze me rezultatin 3:1.

Ky rezultat e dërgon tutje skuadren londineze. / Gazeta Alo