Fjalë Kyçe

Super përballje në Ligën e Parë

Super përballje në Ligën e Parë

Sot dhe nesër do të luhen ndeshjet e javës së 19-të në Ligën e Parë të Kosovës, shkruan GazetaAlo.

Derbi i kësaj jave padyshim do të zhvillohet në qytetin e Gjakovës ku do të përballen, Vëllaznimi dhe Dukagjini.

Por edhe sfidat e tjera pritet të jenë tejet interesante.

Këto janë takimet. /GazetaAlo