Fjalë Kyçe

Digjet një veturë në magjistrale afër fshatit Llugagji në Lipjan

Digjet një veturë në magjistrale afër fshatit Llugagji në Lipjan

Një veturë është djegur në magjistrale afër fshatit Llugagji në lokacionin për Lipjan.

Zëdhënësi i Policisë, Daut Hoxha, ka thënë për Telegrafin se nuk ka të lënduar nga djegia e veturës.

“Është djegur një veturë në magjistrale tek Llugagji në lokacionin për Lipjan. Ekipet e zjarrfikësve dhe njësitet policore kanë dal në vend të ngjarjes. Raportohet që nuk ka persona të lënduar. Shkaqet e zjarrit njëherë nuk dihen, ndërsa janë duke u kryer procedurat e nevojshme”, ka thënë Hoxha.