Fjalë Kyçe

Enca ndryshon krejtësisht në pamje

Enca ndryshon krejtësisht në pamje

Enca si gjithherë befason me pamjen.

Enca Haxhiu është këngëtarja që lë nam me pamjet e saj dhe pëlqehet shumë me stilin e saj, shkruan Gazeta Alo.

Ajo ka thyer rekordin edhe për numrin e fansave në rrjetin social Instagram aty edhe ku është shumë aktive.

Së fundi Enca shihet se ka ndryshuar pak pamje e kjo vjen krejt nga ndryshimi që ka bërë në qerpikët e saj duke i rritur.

Ndërhyrjet në ditët e sotme janë mjaft të pranishme tek estrada jonë e pas nuk mbetet as Enca që përfolët shumë sepse për pak kohë ajo ndryshoi shumë me pamjen e saj e që tani duket shumë seksi në çdo paraqitje./Gazeta Alo/