Fjalë Kyçe

Genta bëhet bionde, veshja e saj merr gjithë vëmendjen

Genta bëhet bionde, veshja e saj merr gjithë vëmendjen

Genta Ismajli vazhdon të jetë njëra ndër këngëtaret më joshëse të estradës sonë.

E vetëdijshme për këtë, ajo vazhdimisht ‘qeras’ fansat e saj me fotot provokuese, përcjell ORAinfo.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga jeta e saj profesionale dhe private.

Genta ka luajtur shpesh edhe me ngjyrat e flokëve, andaj edhe së fundmi ka vendosur t’i ndryshojë ato. Këtë herë Genta ka zgjedhur që të bëhet bionde.

Derisa në kokë e ka vendosur një kapelë, nuk dihet nëse është paruke, mirëpo ngjyra e bardhë i shkon shumë.

Kaq joshëse po duket ajo në këtë stil.