Fjalë Kyçe

Linda Halimi shfaqet me fustan ngjyrë rozë, pozon linjat

Linda Halimi shfaqet me fustan ngjyrë rozë, pozon linjat

Linda Halimi ka publikuar një fotografi tejet provokuese.

Linda Halimi edhe për kundër faktit se nuk ka shumë kohë që është bërë nënë po gëzon forma fantastike trupore, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram ,ku mund të vërejmë se përkushtimi në ushtrime ka dhënë frytet e tij.

Të pasmet e saj janë në gjendje perfektë.

Linda tash e një kohë jeton në Amerikë me bashkëshortin e saj, reperin e njohur, Big D dhe vajzën Kaimana.