Fjalë Kyçe

Luana dhe Faydee bëjnë simbolin e shqiponjës

Luana dhe Faydee bëjnë simbolin e shqiponjës

Këngëtari australian, Faydee, e ka bërë simbolin e shqiponjës me duar.

Këngëtari i njohur, australiani Faydee i cili njihet për shumë hite, ka bërë së fundmi bashkëpunim me këngëtaren shqiptare, Luana Vjollca, shkruan lajmi.net.

Kënga titullohet “Yalla Habibi” dhe ka ardhur e realizuar me videoklip në të cilin këngëtarja shqiptare shfaqet tërheqëse.

Pas këtij bashkëpunimi dyshes duket se u ka mbetur tashmë shoqëri pasi vetë Luana e ka publikuar një foto në të cilën shihet me Faydeen.

Në foton e postuar ata shihen duke e bërë simbolin e shqiponjës me duar.