Fjalë Kyçe

Luana më e ‘nxehtë’ se vera, vë në pahë linjat me këtë veshje provokuese

Luana më e ‘nxehtë’ se vera, vë në pahë linjat me këtë veshje provokuese

Moderatorja dhe njëherit këngëtarja është mjaft aktive në rrjetet sociale, shkruan GazetaAlo.

Ajo ka publikuar një fotografi në Instagram, ku shfaqet tejet provokative,me një veshje që të lë sy hapur.

Me një bluzë e fund të shkurtër, Luana pozon linjat e trupit si dhe beli i saj i hollë tërheq gjithë vëmendjen. /GazetaAlo/