Fjalë Kyçe

Morena e mbulon nipin me dhurata shumë të shtrenjta

Morena e mbulon nipin me dhurata shumë të shtrenjta

Ditë më parë, këngëtarja e njohur Morena Taraku dha lajmin e bukur se ishte bërë për herë të parë.

“Lumturia është të bëhesh hallë. Mirëserdhe në këtë botë Alk Taraku”, shkruante këngëtarja krahas postimit.

Nipin e saj, Alkun, Morena e ka mbuluar me dhurata, te cilat i ka ndarë edhe me ndjekësit në Instastory, shkruan io.

Ajo i ka dhuruar të voglit një medaljon floriri me shkronjën “A” të gdhendur, si dhe një gardërobë plot me veshje të ngjyrave të ndryshme, ndërsa krahas postimit ka vendosur emrin e tij.

Në gardërobë shihen rroba për të voglin nga marka luksoze si “Burrbery”.