Fjalë Kyçe

Në të pasmet e Kimit mund të vendosësh gotë sipër tyre, ja si i ekspozon ato

Në të pasmet e Kimit mund të vendosësh gotë sipër tyre, ja si i ekspozon ato

Kim Kardashian ka poshtuar botën e showbizit, me reality shoun e famshëm ‘Keeping Up with the Kardashians’, shkruan GazetaAlo.

Tashmë ajo veçse njihet për skandalet e ndryshme, dhe është një ndër personalitetet më të përfolura në gjithë globin.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në Instagram, ku tregon shpinën e saj dhe të pasmet e saj bombastike.

Duket se mund ta vendosësh një gotë sipër tyre. /GazetaAlo/