Fjalë Kyçe

Tayna si një ‘anakondë’ e vërtet, shfaq gjoksin dhe të pasmet bombastike

Tayna si një ‘anakondë’ e vërtet, shfaq gjoksin dhe të pasmet bombastike

Rep-artisja më e përfolur në estradën tonë, çmend rrjetet me postimin e fundit, shkruan GazetaAlo.

Ajo ka publikuar një foto në Instagram, ku feston për 2 milionë klikimet e grumbulluara në projektin e fundit në YouTube.

Por Tayna i vë flakën rrjeteve me format e saj trupore, vithet e rrumbullakta dhe gjoksi i saj bombastik vihen në pah.

Ambienti në të cilën është rrethuar ajo duket si një xhungël, dhe shfaqet si një anakondë e vërtet./GazetaAlo/