Fjalë Kyçe

Ky është parashikimi i motit për dy ditët në vazhdim

Ky është parashikimi i motit për dy ditët në vazhdim

Do të mbajë mot pjesërisht i vranët dhe me diell.

Vranësirat do të ketë  por nuk parashihen të sjellin reshje të shiut apo borës.

Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet -3 deri 1 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 11-13 gradë Celsius.

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i veriperëndimit.