Fjalë Kyçe

Ky është parashikimi i motit për këtë vikend

Ky është parashikimi i motit për këtë vikend

Do të mbajë mot me vranësira të shpërndara dhe i qetë.

Nuk parashihen reshje të asnjë forme për gjatë këtyre dy ditëve të vikendit.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -2 deri 1 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 4-10 gradë Celsius.

Do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi i verilindjes.