Fjalë Kyçe

Përfshihet nga zjarri fabrika e plastikës

Përfshihet nga zjarri fabrika e plastikës

Një fabrikë e plastikës është përfshirë nga zjarri në Shtime për shkaqe ende të panjohura, njofton policia.

Njësitë përkatëse kanë dalë në vendngjarje ndërsa njësiti i zjarrfikësve ka lokalizuar zjarrin.

Në vendngjarje kanë dalë edhe njësitë e KEDS-it dhe eksperti i zjarrit.

Përpos dëmeve materiale të lënduar nuk ka./Gazeta Alo/