Fjalë Kyçe

Zhduket një e mitur në Fushë Kosovë

Zhduket një e mitur në Fushë Kosovë

Një e mitur në Fushë Kosovë është raportuar e zhdukur.

Një burrë nga fshati Pomezotin i Fushë Kosovës, ka raportuar në polici se vajza e tij e mitur ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj.

Njësitë policore janë duke e hetuar rastin.